Avelės Sapnas

Internetinė DROPS mezgimo siūlų parduotuvė

8 683 41444

Jei turite klausimų ar norite užsisakyti, skambinkite

Hoooked

Hoooked

Hoooked Zpagetti
Sudėtis: 90% medvilnė ir 10% kitos medžiagos.
Ilgis - 120m
Rekomenduojamas virbalų (nėrimo vąšelio dydis) 10-15mm
Iš vienos babinos išeina apie 50x50 cm dydžio mezginys.

Šios milžiniškos originalių Zpagetti T-shirt verpalų ritės ilgis - 120 metrų. Iš kiekvienas Hoooked Zpagetti T-shirt siūlųgalima numegzti ar nunerti maždaug 50 x 50 cm dydžio mezginį. Tikslus kiekvienos ritės svoris priklauso nuo audinio rūšies ir paprastai yra apie 850 gr. Šie ypatingai stori verpalai sukurti labai greitam ir tvirtam rezultatui pasiekti. Jie idealiai tinkami madingam megztam sėdmaišiui, pagalvei, lempos uždangalui arba dideliam nertam kilimui gaminti. Daugumos Zpagetti siūlų sudėtis yra medvilnė su nedideliu kiekiu elastano.

Rekomenduojame naudoti 12-15 mm dydžio nėrimo vąšelį ar mezgimo virbalus.

Zpagetti yra
100% perdirbti tekstiliniai siūlai, pagaminti iš aukščiausios kokybės tekstilės audinių ir tekstilės pramonės likučių. Zpagetti T-shirt siūlai parenkami Hoooked gamybos centre Portugalijoje. Tokiu būdu išlaikomi aukšti gamybos standartai. Hoooked Zpagetti tekstilė atitinka europinius REACH standartus dėl audinių dažymo cheminėmis medžiagomis.Hoooked RibbonXL
Sudėtis: 80% medvilnė, 20% kiti perdirbti pluoštai.
Ilgis - 120m
Rekomenduojamas virbalų (nėrimo vąšelio) dydis 8-12mm.
Iš vienos babinos išeina apie 40x40 cm dydžio mezginys.

RibbonXL yra stori bet lengvi, perdirbto audinio siūlai, kurie turi standartinę nuostabių Hoooked spalvųseriją. RibbonXL audinio siūlai yra lengvesni Hoooked Zpagetti sesuo.

RibbonXL siūlai yra švelnūs, lengvai elastingo trikotažo, juos lengva megzti, gaunamas greitas ir stilingas rezultatas. Šie siūlai yra pagamintas iš 100% perdirbto pluošto (iš kurių 80% medvilnės) ir idealiai tinkami dideliam Amigurumi, namų trikotažo, aksesuarų ar drabužių mezgimui. Kiekviena RibbonXL ritė apytiksliai sveria 250 gramų ir yra 120 metrų ilgio. Tokio kiekio užtenka megzti arba nėrti 40 x 40 cm dydžio daiktui.

Rekomenduojame naudoti nėrimo vąšelį ar mezgimo virbalus 8-12 mm dydžio.

RibbonXL galima skalbti mašinoje ir yra tinka kasdieniniam naudojimui.
Skalbimo instrukcijos: skalbti šalta ir su panašiomis spalvomis.

7 prekė(s)

per puslapį

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

7 prekė(s)

per puslapį

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis